Kartes - MapsVisi pasaules kontinenti

Interaktīvā un satelītkarte | Google Maps| Google Earth 3D
Galvenie | Google Zeme. Google Planēta Zeme 3d pro | Meklē galvaspilsētas | Iesācējiem
Eiropas karte

Āfrikas KarteGoogle Planēta Zeme

Google Planēta Zeme - tā ir visa planēta Jūsu datorā iekšā. Programma ietver sevī virtuālus 3D Zemes attēlus, atlantu un enciklopēdiju, kas ir apvienoti vienā pieteikumā.Jūs varat izvēlēties jebkuru vietu, kuru vēlaties izstudēt, un palielināt tās mērogu. Pilsētas, kalni un ielejas parādās trīsdimensiju attēlu veidā ar augstu izšķirtspēju un at tiem saistīta informācija.

Unikāla Google Planēta Zeme 3 d programma

Google Planēta Zeme - unikāla programma, kas, pamatojoties uz satelīta kartes Zemes (Google Maps), nodrošina 3d versija satelītuzņēmumu veidā interaktīva programma, ko var izmantot tiešsaistē. Google satelītu kartes atšķiras ar savu krāšņu, skaidru, precīzu, vienkāršu un ērtu lietošanu. Google Planētas Zemes kartes dod iespēju virtuāliem ceļojumiem jebkurā pasaules malā.

Google Planēta Zeme uzstādīšana

Pēc Google Zeme programmas uzstādīšanās un palaišanās, ekrānā parādīsies navigācijas panelis ar kuru palīdzību var pārvietot attēlu vēlamajā virzienā, pagriezt attēlu un mainīt mēroga lielumu. Papildus funkcijas ietver kustības video atskaņošanas funkciju un GPS atbalsts.

Google Zeme pieprasa trīsdimensiju grafika paātrinātāja PK esamību un brīdina, ka tas nedarbosies vecos datoros.

Programmas izmantošana

Google Planēta Zeme (Google Earth) programmas lietošana ir ļoti vienkārša. Ievadiet logā, virs Zemes attēla, jebkurās pilsētas nosaukumu un noklikšķiniet ar peli uz vārdu GO vai UZPRIEKŠU.

Ja karte neparādas lodziņā - Jums ir nepieciešams atvērt šo lapu citā pārlūkprogrammā.

Lai pārvietotos kartē, tuvināt vai attālināt karti, mainīt attēla leņķi, izmantojiet navigāciju bultu un +/ - (kartes augšpusē) zīmju veidā. Mēģiniet pārvaldīt karti, turot labo peles taustiņu.

Atšķirības starp Google Zeme un Google Kartes:

- Apskatīt atrašanās vietu un platību 360 grādu pagriezienā, ātra pārvietošanās un mēroga lieluma izmainīšana jebkurā vietā uz zemeslodes.
- Spēja apskatīt attēlus ar animācijas ēnas, kas pārvietojas ainavā.
- Spēja apskatīt tūkstošiem reālistisku ēku daudzās pilsētās visā pasaulē trīsdimensiju formātā.
- Parāda pastāvīgi atjaunotu informācija.
- Spēja ielikt iezīmes uz kartes.
- Skolu, parku, restorānu un viesnīcu meklēšanās funkcijā. Optimālo maršrutu meklēšanās iespējas.
- Attēla slīpuma un pagriešanas funkcijas, skatoties 3D formātā.
- Jūs varat saglabāt un dalīties ar saviem iecienītiem apskates objektiem kartē.
- Iespēja atstāt savus komentārus vai anotācijas konkrētam objektam.

Google Planēta Zeme demonstrācija

Google Planēta Zeme - tā ir ne tikai kartes topogrāfijas programmatūru. Bet arī apskates ierīce, ģeogrāfiskas informācijas radīšana un kopēja izmantošana, kur apstrādā, izmantojot, interaktīvu, vizuālo un intuitīvu saprotamu interfeisu. Zemāk ir piedāvāti interesanti KML failu piemēri ar interesantu un neparastu vietu uz Zemes koordinātēm, kas iekļuva Google Zeme kadros. KML faili spēj noteikt koordinātes vienam vai vairākiem Google Planēta Zeme apskates objektiem. Lai varētu izmantot šīs iespējas, ir jāuzstāda Google Planeta Zeme programmu.
montāža

Austrālijas karte


Āzijas karte

Ziemeļamerika karte

Dienvidamerika karte


Kartes - Maps © 2018
Izveido bezmaksas mājas lapu ar uCoz