Kartes - MapsVisi pasaules kontinenti

Interaktīvā un satelītkarte | Google Maps| Google Earth 3D
Galvenie | Google Maps. Jaunas iespējas Google | Meklē galvaspilsētas | Iesācējiem
Eiropas karte

Āfrikas KarteGoogle Maps. Jaunas iespējas Google

Google Maps. Jaunas iespējas

Google turpina iepriecināt mūs ar savu kāršu jaunām funkcionālajām iespējām un paplašina mobilo telefonu iestatījumu iespējas!

Ne tik sen, Google organizēja preses konferenci "Google Maps Tālākie virzieni". Šajā pasākumā Braens Makledons, viens no Google Kartes darba vadītājiem, nolasīja lekciju, kurā iezīmēja dažus virzienus, pēc kuriem tuvākā laikā paredzēts aktīvs darbs. Starp dažiem papildinājumiem ir īpaši interesanti jauni Street View. Pašlaik datu bāzē kartes Google Street View, jūs varat atrast apmēram 5 miljonus jūdžu pasaules fotogrāfijas. Šie panorāmas attēli tika veikti, galvenokārt gar slavenāko pilsētu asfaltētiem ceļiem. Un tagad, Google ir gatavi iet tālāk - pāri ceļu robežām!

Priekš Jauno panorāmu bildēšanai, Google darbiniekiem ir nodrošinātas jaunas iekārtas, kas piestiprinās tieši uz mugurās. Ar šiem oriģināliem tehniskiem risinājumiem palīgiem, kļuva iespējams uztvert daudz jaunu panorāmu, agrāk nepieejamiem Google auto. Tagad ir sasniedzamas tādas interesantas vietas, kā piemēram, Venēcijas ielas un Grand Canyon ainavas.

Turklāt, ir uzsākts darbs, lai uzlabotu 3D Google Earth. Uzlabo un pilnveido iestatījumu funkcionalitāti mobilām ierīcēm, izmantojot Google Maps, kuru var lejupielādēt mājās un izmantot ceļojumos bez pievienošanās internetā.


Virtuālie ceļojumi ar vilcienu Eiropā

Google uzsāk jaunu, interesantu un aizraujošu programmu - interesantāko dzelzceļu maršrutu fotografēšana un iekļaušana Street View panorāmā. Šodien mūs aicina veikt virtuālo ceļojumu vilcienā, kādā Eiropā apgabalā, un tieši Šveicē. Paceitoties jauno Google iesākumiem, mums visiem kopā ir iespēja, jau šodien, baudīt ievērojamāko pasaules vietu iespaidīgākus skaistums . Albula dzelzceļš, kurā tiek parādīta virtuālajā ceļojumā, ir Unesco pasaules mantojuma objekts. Šī ceļa daļa ir slavens Viadukts Landvasser:Šajā īsajā video var redzēt, cik interesanti norit, slaveno Šveices ainavu, filmēšanas darbs. Bet zemāk piedāvātā interaktīvajā logā, var "pabraukt" uz slavenā dzelzceļā.

Šajā interaktīvā logā, tieši mūsu mājas lapā var veikt virtuālo ceļojumu vilcienā.

Lai pārvietotos interaktīvos logos, ir nepieciešams uzklikšķināt ar peli uz attēlu. Attēlā parādīsies bultas un līnijas, uz kuriem klikšķinot, var pārvietoties pa dzelzceļu.


Kartes Google Maps 5,7

Kartes Google Maps ir vienas no viss noderīgiem produktiem starp visiem Google lineāliem, un pateicoties tiem, augstas kvalitātes elektroniskas kartes ir kļuvis populārs visā pasaulē. Kartes Google Maps ir ļoti plaši izplatītas un pielietotas ne tikai starp parastiem lietotājiem, kuri meklē ceļu nepazīstamās vietās, bet arī uzņēmumiem, kas piedāvā dažādus pakalpojumus, piemēram, GPS navigāciju. Nesen, Google uzņēmums demonstrēja jaunas Google Maps iespējas, kas padara šīs kartes vēl funkcionālākās.

Kartes Google Maps 5,7, kuras var lejupielādēt no Android Market, tagad piemīt tranzīta funkcija GPS navigācija 400 pilsētās visā pasaulē, un tuvākā laikā parādīsies arī citās pilsētas. Vēl viena noderīga iespēja - lejupielādēt offline- kartes. Šī iespēja būs noderīga tiem Android ierīces lietotājiem, kas veic līdzekļu skaitīšanu,ko patērē programmu lejupielādei.

Tranzīta (ceļojumu) navigācija izmanto GPS, lai noteiktu atrašanās vietu maršrutā brauciena laikā un brīdina, kad ir nepieciešams iziet vai veikt pārsēšanos. Tas ir ļoti ērti, kad pārvietojies nepazīstamā pilsētā, it īpaši, ja Jūs neziniet vietējo iedzīvotāju valodu un nesaprotat uzrakstus uz apzīmējumiem. Turklāt informācija tiks atspoguļota paziņojumu panelī, pat ja esat atvēris citas programmas.

Vēl viena noderīga funkcija - spēja lejupielādēt ierīcē tikai kartes daļu. Lietotājam ir tikai jā norāda adrese, un viņš varēs lejupielādēt teritoriju ap šo vietu ar 16 km lielu rādiusu. Jūs varat arī lejupielādēt tikai pilsētu vai noteiktu reģionu. Tas ir diezgan noderīga funkcija, kas ir pietiekama priekš navigācijas pamatfunkcijām, kas, šajā gadījumā, ievērojami ietaupa naudu.

montāža

Austrālijas karte


Āzijas karte

Ziemeļamerika karte

Dienvidamerika karte


Kartes - Maps © 2018
Izveido bezmaksas mājas lapu ar uCoz