Kartes - MapsVisi pasaules kontinenti

Interaktīvā un satelītkarte | Google Maps| Google Earth 3D
Galvenie | Google Maps iesācējiem. Iespēju apraksts | Meklē galvaspilsētas | Iesācējiem
Eiropas karte

Āfrikas KarteUntitled Document

Google Maps iesācējiem

Ar Google Maps pakalpojumu Jūs varat redzēt pasauli jau šobrīd. Jūsu izvēle tiek piedāvāts ceļojums apkārt visai pasaulei vai Jūsu mājas skats no putnu lidojuma un daudz kas cits. Pie tam, tas darbojas gan no Jūsu datora, gan no smart tālruņa vai mobila telefona.

Jūs varat noklikšķināt uz jebkuru attēlu rakstā un redzēsiet atbilstošo Google Maps karti.


Viegla navigācija

Google Maps pakalpojums nodrošina dinamiskas un interaktīvas kartes, kuras var vienkārši pārvilkt, nevis gaidīt pēc katra klikšķa, kad ielādēsies nākama kartes daļa. Norādiet reģiona vai novada nosaukumu un izskatiet tos pilnībā vai pa daļām kā parastās ielu kartes. Izmantojiet peli vai attiecīgās bultiņas uz kartes, lai pārvietotos kartē pa kreisi, pa labi, uz augšu un uz leju. Izmantojiet slīdni uz kartes, lai tuvinātu vai tālinātu, vai nospiediet taustiņus + vai -.
Visi jauda meklēšanu un Google kartes

Atkarībā no Jūsu atrašanās vietas, Jūs varat izmantot Google kartes, lai meklētu uzņēmumu vai firmu attiecīgā kartes reģionā. Piemēram, ja Jūs vēlaties atrast kafejnīcu, atveriet vajadzīgo rajonu uz kartes, ievadiet vārdu "coffee" un konstatēto kafejnīcu ikonas parādīs kartē. Vai ievadiet tikai "coffee" un pasta indeksu vai pilsētas nosaukumu un kartē būs redzama meklēto kafejnīcu atrašanās vietas.

Vietējā meklēšana sniegs Jums atrasto objektu sarakstu un to aprakstu, iekļaujot nosaukumu, tālruņa numuru un adresi. Noklikšķiniet uz Jūs ieinteresētā nosaukumā šajā sarakstā un Jūs redzēsiet to kartē. Pie tam atrasti objekti tiks parādīta kartē ikonu grupu veidā, uz katru ikonu var uzklikšķināt un saņemt detalizētu informāciju par objektu, ieskaitot fotoattēlus un pārskatīšanas rakstu.Skats no putna lidojuma

Vēlaties redzēt jebkuru pasaulēs maliņu, kā to redz no gaisa balona gondolā? Ieslēdziet "satelīts" režīmu un Jūs varēsiet redzēt satelītattēlus un aerofotogrāfijas, viegli mainot attēla mērogu un pārvietojot to jebkurā virzienā.

Jūs varat arī izvēlēties "hibrīds" režīmu, kas apvieno parastās kartes ar satelītattēliem.
Ielu Panorama

Jums ir pieejama virtuālā pastaiga ielu panorāmas galerijā. Šobrīd ir pieejami sekojošo pilsētu ielu skati: ASV, Lielbritānijas, Čehijas, Francijas, Itālijas, Meksikas, Nīderlandes, Portugāles, Spānijas, Šveices, Kanādas, Japānas, Taivānas, Singapūras, Austrālijas, Jaunzēlandes un Krievijas. Jūs varat izvēlēties interesantu vietu, saskatīt ievērojamus objektus un virtuāli pastaigāties pa ielām un apkārtni.

Pilsētas, kuras Jūs varat redzēt virtuālo ielu panorāmu, ir atzīmētas kā kameras ikonu zīmes, bet ceļi iezīmēti zilām robežām. Lai pārslēgtos uz panorāma apskates režīmu, noklikšķiniet kartē uz ikonu ar cilvēka attēlu vai ielas iezīmētā zilajā līnijā. Priekš virtuālas pasaules navigācijas var vilkt attēlu ar peli vai izmantot bultiņas logus panoramās apskatei.
Izveidot savas kartes ir ļoti viegli

Jūs varat izveidot savas personīgas kartes, pievienojot tām ikonas, līnijas, daudzstūrus un pārskata informāciju formatētā teksta veidā, fotogrāfijas un video. Izgatavotām kartēm var izveidot pieejamu pieeju priekš visiem. Un, protams, tas var apskatīt Google Earth.


Ceļu maršrutu izvēle

Google Maps palīdzēs Jums izvēlēties maršrutu ceļojumam. Pietiek norādīt ceļojuma sākuma un beigu punktus, rezultātā Jums tiks izdots dažu starpposma punktu saraksts.

montāža

Austrālijas karte


Āzijas karte

Ziemeļamerika karte

Dienvidamerika karte


Kartes - Maps © 2018
Izveido bezmaksas mājas lapu ar uCoz