Kartes - MapsVisi pasaules kontinenti

Interaktīvā un satelītkarte | Google Maps| Google Earth 3D
Galvenie | Google Earth. Lejuplādēt Google Earth 3d bezmaksas | Meklē galvaspilsētas | Iesācējiem
Eiropas karte

Āfrikas KarteGoogle Earth

Google Earth - bezmaksas programma attēlot trīsdimensiju modeli planētas, kas izveidota, balstoties uz satelītu attēliem ar augstu kvalitāti. Google Earth, izmantojot satelītattēlus planētas Zeme, jūs varat apskatīt trīsdimensiju attēlus lielākajās pilsētās ar augstu izšķirtspēju.Mainot mērogu attēliem, jūs varat redzēt visu zemi, un māju, kur jūs atrodaties šobrīd. Google Earth, jūs varat norādīt ceļu uz kameru un redzēt, kā nokļūt pie konkrēta objekta.

Pēc tam, kad instalēt un palaist programmu Google Earth (Google Planēta Zeme) jūs redzēsiet navigācijas joslu, jūs varat izmantot, lai pārvietotu attēlu vēlamajā virzienā, pagriezt attēlu, un mērogošana.

Papildu iezīmes Google Earth ietver funkciju kustības video atskaņošanu un par GPS atbalstu. Šī programma ir nepieciešama trīsdimensiju datorgrafikas paātrinātājs.

Programma pārskats

Pateicoties satelītuzņēmumu Google, daudzi sāka redzēt pasauli pavisam savādāk. Ar šo programmu jūs varat redzēt sīkāku informāciju par visām pasaules daļu, un daži reģioni ir pieejami no augstuma vairāku metru.

Google Earth ir ne tikai savāc satelītattēlus, bet arī ņemt vērā topogrāfiju reljefu, un dažas no ēkām atjaunotas to trīsdimensiju apjomu. Karte Google Earth ir raksturīgās līnijas un simbolus organizāciju, kā arī Google Maps, par to jūs varat izvēlēties atsevišķus objektus un pat zīmēt.

Google Earth ir pastāvīgi atjaunināts ar milzīgu bibliotēku slāņiem, kas ir izvēles pievienoti kartei. Karte satur visa veida informāciju par vēsturiskajiem ainavu un nacionālajos parkos, uz reģioniem, kas ir mājvieta apdraudēto dzīvnieku un populāru tūrisma pilsētu. Turklāt, programma tulko jaunākās ziņas no notikuma vietas, piemēram, meža ugunsgrēku un cunami.

Google Earth funkcionalitāte ne tikai topogrāfija, un ar katru jaunu versiju, izstrādātāji pievienot jaunu satelītuzņēmumus un informāciju par dažādiem pasaules reģioniem informāciju. Amatieru astronomu ir režīmā telpu, kur jūs varat apskatīt zvaigznājiem. Variants "Ūdeņi" ir paredzēts mīlētājiem jūras. Ja aktivizē to, jūs redzēsiet visu informāciju par okeānu un jūras dzīvnieku noslēpumus. Jaunākā versija tagad ir "vēsturiskais fons", caur kuru Jūs varat redzēt bildes šajā jomā pēdējos gados.Pārvaldiet interfeiss ir ļoti viegli, lai virzītos pa daudziem instrumentiem. Uz dažās jomās ir mazāk informācijas nekā citiem, un no interneta ar Google Earth ātrums ievērojami samazinās, bet šie trūkumi ir vairāk nekā pietiekami nosedza ar vairākām priekšrocībām.

Brīdī, Google Earth ir nevienāds. Uzzināt par Zemes pilsētās, zvaigznes un okeāni, var būt viena programma. Iespējas ir bezgalīgas Google Earth.

Lejupielādēt Google Earth

montāža

Austrālijas karte


Āzijas karte

Ziemeļamerika karte

Dienvidamerika karte


Kartes - Maps © 2018
Izveido bezmaksas mājas lapu ar uCoz